16 квітня 2020 року у великій залі Броварської районної державної адміністрації, під головуванням голови Броварської районної ради Сергія Гришка, відбулося засідання 70 позачергової сесії районної ради VІІ скликання - Броварська РДА

Сесія відбулася за участі 26 депутатів районної ради та запрошених: голови Броварської районної державної адміністрації М. Клименка, першого заступника голови адміністрації Ю. Плаксі, депутатів  Київської обласної ради.

З урахуванням обговорення, винесених на розгляд сесії питань, по кожному з них прийняті відповідні рішення.     Зокрема, затверджено програму «Фінансової підтримки для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню Броварського району та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області на 2020 рік» та виділено додаткові кошти на її фінансування у сумі 2 963 994 грн., а саме на послуги санітарно-гігієнічної обробки приміщень на території  – 215000.00 грн,, кошти на встановлення доплат медичним та іншим працівникам – 2 748 994,00 грн.     Депутати внесли зміни до районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2018-2021 роки на суму 500 000 грн.     Також внесено зміни до рішення сесії районної ради VII скликання від 19 грудня 2019 року № 879-66 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2020 рік» та додатків до нього.    Депутати розглянули ряд інших, важливих  питань для життєдіяльності району.