19 березня 2020 року у великій залі Броварської районної державної адміністрації, під головуванням голови Броварської районної ради Сергія Гришка, відбулося засідання 69 позачергової сесії районної ради VІІ скликання - Броварська РДА

 В роботі сесії взяли участь: заступник голови районної ради А. Гоголіна, перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся, депутати Броварської районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, голови сільських та селищних рад.

 На засіданні розглянули такі питання:

1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 19 грудня 2019 року № 879-66 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2020 рік» та додатків до нього.

2. Звіт про виконання бюджету за 2019 рік.

3. Звіт про виконання плану роботи районної ради за 2019 рік.

4. Про внесення змін до рішення сесії Броварської районної ради від 26 грудня 2019 року № 884-67-VII «Про затвердження плану роботи Броварської районної ради VII скликання на 2020 рік».

5. Про зміни у складі постійних комісій Броварської районної ради VII скликання.

6. Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту «Броварщина спортивна» на 2017- 2020 роки.

7. Про хід виконання Програми розвитку Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України на 2017-2021 роки.

8. Про хід виконання Програми підтримки діяльності Броварської районної громадської організації «Чорнобильський Спас» на 2018-2020 роки.

9. Про хід виконання Програми відзначення та вшанування окремих працівників, трудових колективів, які досягли високого професіоналізму і визначних успіхів у державній, виробничій, творчій та інших сферах діяльності на 2019-2020 роки.

10. Звіт про виконання Програми розвитку та функціонування системи освіти Броварського району на 2018-2019 роки.

11. Звіт про виконання Районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Броварського району на 2019 рік.

12. Звіт про виконання Програми організації харчування учнів та вихованців закладів освіти Броварського району на 2019 рік.

13. Звіт про виконання Програми розвитку інклюзивного навчання в навчальних закладах Броварського району на 2017-2019 роки.

14. Звіт про виконання Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік.

15. Звіт про виконання Програми «Підтримка служби переливання крові КНП «Броварська БКЛ» БРР БМР та розвитку донорства в Броварському районі на 2019 рік».

16. Звіт про виконання Програми «Додаткові стимули для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню Броварського району та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області на 2019 рік».

17. Про затвердження змін до Плану фінансового забезпечення на 2020 рік районної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки.

18. Про внесення змін до Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа в Броварському районі на 2019-2021 роки.

19. Про затвердження Комплексної програми фінансового забезпечення функціонування Броварської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Броварською районною радою на 2020 рік.

20. Про затвердження Програми висвітлення діяльності Броварської районної державної адміністрації та Броварської районної ради в засобах масової інформації та інформування населення Броварщини на 2020 рік.

21. Про хід виконання Програми забезпечення якісною питною водою в достатній кількості на 2006-2020 роки.

22. Звіт про виконання Районної програми «Протиепізоотичні заходи та боротьба з хворобами тварин у 2018-2019 роках».

23. Про хід виконання Районної Програми «Територіальна оборона» на 2019 – 2020 роки.

24. Звіт про виконання Районної Програми підготовки та виховання захисників Батьківщини, військово-фахової орієнтації молоді, організації та проведення приписки, призову на строкову військову службу та відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Броварському районі на 2019 рік.

25. Про затвердження районної Програми підготовки та виховання захисників Батьківщини, військово-фахової орієнтації молоді, організації та проведення приписки, призову на строкову військову службу та відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Броварському районі на 2020 рік»

26. Звіт про виконання Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Броварському районі на 2017-2019 роки.

27. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань затвердження маршрутів і графіків руху місцевого пасажирського транспорту незалежно від форм власності, узгодження цих питань стосовно транзитного пасажирського транспорту.

28. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань залучення в порядку, встановленому законом, підприємств, установ та організацій, які не належать до комунальної власності, до участі в обслуговуванні населення відповідної території, координація цієї роботи.

29. Звіт про виконання Програми діяльності та фінансової підтримки Броварської редакції міськрайонного радіомовлення на 2019 рік.

30. Звіт про виконання Програма збереження фондів Трудового архіву Броварського району на 2019 рік.

31. Про внесення змін та затвердження нової редакції Статуту комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури».

32. Про зміну назви закладу, затвердження Статуту та структури комунального закладу Броварської районної ради «Центр позашкільної освіти».

33. Про внесення змін, затвердження нової редакції Статуту та структури комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді».

34. Про внесення змін та затвердження нової редакції Статуту комунального закладу Броварської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа».

35. Про передачу комунальному закладу «Центр муніципального управління та розвитку місцевого самоврядування Броварської районної ради Київської області ліфта пасажирського ЛП-0463БМЭ.

36. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці села Залісся Богданівської сільської ради Броварського району Київської області.

37. Різне.