40 спортсменів Київщини починають отримувати зарплату!

Для більшості спортсменів Київщини це стало першим робочим місцем.

Критерієм відбору став Всеукраїнський рейтинг з олімпійських видів спорту за 2017 рік, затверджений Мінмолодьспорту.

Формування персонального складу відбулося за пропозиціями федерацій, комунальних закладів та громадських організацій спортивного спрямування.

«Комісія з формування штатної спортивної команди Київської області резервного спорту» у складі представників управління фізичної культури і спорту, керівників комунальних закладів обласного рівня, членів національного олімпійського комітету детально опрацювавши пропозиції вищезазначених організацій, рекомендувала персональний склад резервної штатної збірної команди Київської області. Склад затверджено управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації та погоджено Міністерством молоді та спорту України.

Отримуватимуть заробітну плату 40 спортсменів з таких видів спорту:
   – біатлон
   – бокс
   – боротьба вільна
   – боротьба греко-римська
   – важка атлетика
   – велосипедний спорт
   – веслування академічне
   – дзюдо
   – легка атлетика
   – плавання
   – сноуборд