Робоча нарада у Броварській райдержадміністрації - Броварська РДА

04 січня 2021 року за головуванням першого заступника голови Броварської райдержадміністрації Павла Проскочила, відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівниками служб, які забезпечують життєдіяльність Броварського району. 

В ході засідання були заслухані звіти про проведену роботу службами у 2020 році та заплановані заходи на наступний робочий тиждень.

Валентин Багнюк – повідомив учасникам наради, що на сьогодні  КНП БРР та БМР «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» працює в умовах пандемії.

    Крім того, додав, що станом на 04 січня 2021 року стан захворюваності на коронавірус серед населення в районі не знизився. За минулий тиждень проведено:

  • 2219 консультацій вузьких спеціалістів;
  • 540 флюрографій, + 140 – на пересувному;
  • 690 рентгенографій легень, 120 – кісток;
  • 134 УЗД – досліджень.

     Госпіталізовано 195 пацієнтів у соматичні відділення. Прийнято амбулаторно у ВЕНСД – 74 авцієнти. Зафіксовано 125 не виробничих травм.

     На стаціонарному лікуванні  інфекційного відділення  перебуває 86 хворих, з них 37 пацієнтів з підтвердженим по ПЛР діагнозом COVID 19, 49 пацієнтів з підозрою на гостру респіраторну хворобу. Проліковано та виписано 54 пацієнти.

За минулий тиждень народилися 20 дітей.

Головний лікар повідомив, що в КНП БРР та БМР «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» незабаром з’явиться система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення. Наразі тривають роботи по введенню в експлуатацію комп’ютерного апарату.

Ремонтні роботи в Броварській лікарні завершені. В рамках протидії пандемії COVID-19 закуплено та поставлено до лікарні 2 апарати штучної вентиляції легень, 12 відсмоктувачів медичних, 6 насосів шприцевих, 4 монітори пацієнта з модулем капнографії, аналізатор газів крові, 15 кисневих концентраторів, систему ПЛР в комплекті с тест-картриджами для виявлення РНК COVID-19 методом ПЛР. 

Ірина Дементьєва – повідомила, що за минулий тиждень захворюваність серед населення Броварського району не знизилася. Зазначила, що новорічні свята пройшли без надзвичайних ситуацій. Сімейними лікарями медичних закладів району проводяться прийоми та огляд хворих. Також, за потреби, здійснюються виїзди мобільної бригади для проведення відібрання біологічних матеріалів.

Віра Товстоног – ознайомила присутніх з епідемічною ситуацією із захворюваності на СOVID-19 серед населення Броварського району за весь період 2020 року. А також прозвітувала про ситуацію в районі станом на 04 січня 2021 року, зазначивши, що в порівнянні з минулим тижнем, показник захворюваності не значно, але збільшився.

За минулий тиждень зареєстровано 240 осіб, хворих на СOVID-19.
Дану категорію хворих госпіталізовано, як у Броварську БКЛ, так і в Яготинську, Баришівську, Переяслав-Хмельницьку центральні районні лікарні.
Повідомлено про 117 летальних випадків за звітній рік. За весь період пандемії 47 хворих, що проживали в районі, внаслідок ускладнень померли.

За даними лікувально-профілактичних закладів повністю одужали 1652 мешканці Броварського району.   
По району на сьогодні залишається 871 випадок активних хворих, які знаходяться на лікуванні.  

Володимир Ситюк  – проінформував присутніх про те, що Броварським районним управлінням головного управління Держпродспоживслужби у Київській області з початку карантину постійно проводяться моніторинг та заходи по перевірці дотримання карантинних обмежень. Службою охоплені всі сфери обслуговування жителів Броварського району.        
На минулому тижні проведено перевірку 10 об’єктів різної форми власності, за результатами якої у деяких закладах  були виявлені порушення та недотримання умов карантину.

Особливо акцентував увагу на закладах району, де основними порушеннями є не використання засобів індивідуального захисту. Проведені перевірки на дотримання організації протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції в закладах торгівлі та громадського харчування смт. Калита, смт Велика Димерка, с. Пухівка, с. Богданівка, с. Гоголів.    
   Також проведено позапланові перевірки дотримання організації протиепідемічних заходів на ринку  в смт. В. Димерка – ринок «Великодимерський», у смт. Калита – ринок ФГ «Фаворит» у с. Гоголів – ринок Ст «Едельвейс»  – без порушень.

В ході перевірок фахівцями Броварського районного управління здійснені заходи з інформування населення та надання рекомендацій щодо посилення контролю суб’єктами господарювання за дотриманням санітарно – гігієнічних вимог, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції. 
Впродовж новорічних свят масових харчових отруєнь виявлено не було.

Інформацію керівників взято до відома.