Громадське обговорення

28 липня 2015 року відбудуться громадські слухання проекту детального плану території в адміністративних межах Требухівської сільської ради

Відділ архітектури та містобудування Броварської районної державної адміністрації повідомляє, що 28 липня 2015 року відбудуться громадські слухання проекту детального плану території в адміністративних межах Требухівської сільської ради Броварського району Київської області. Місце проведення: приміщення відділу архітектури та містобудування Броварської районної державної адміністрації: м. Бровари, вул. Незалежності, 39. Початок о 10-00 28 липня 2015 року. Замовник: Броварська районна державна адміністрація. Розробник: приватне підприємство "Земельно-архітектурне бюро "Меридіан"". Підстава розроблення проекту детального плану території розпорядження Броварської районної державної адміністрації № 298 від 25.06.15р. «Про розроблення Броварською райдержадміністрацією детального плану території в адміністративних межах Требухівської сільської ради Броварського району Київської області». З проектом детального плану території можна ознайомитись в приміщенні відділу архітектури та містобудування Броварської районної державної адміністрації з 21 липня 2015 року по 28 липня 2015 року. Пропозиції (зауваження) приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і мають містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, держстандартів та правил. Пропозиції та зауваження подавати до відділу архітектури та містобудування Броварської районної державної адміністрації за адресою: 07400, Київська область, м. Бровари, вул. Незалежності, 39, тел.(04594) 6-50-40. Строк подання пропозицій(зауважень) з 21.07.2015р. до 28.07.2015р. Пропозиції(зауваження), що надійшли після встановленого терміну, не розглядаються. Відповідальний за організацію та розгляд пропозицій спеціаліст до відділу архітектури та містобудування Броварської районної державної адміністрації Москаленко Л.М.
В зв’язку з тим, що 8 липня 2015 року не відбулись громадські слухання проекту детального плану території в адміністративних межах Требухівської сільської ради Броварського району Київської області, громадські слухання з даного питання відбудуться 10.00 год. 04.08.2015 р.

Повідомлення

Броварською районною державною адміністрацією проводиться громадське (публічне) обговорення з метою виявлення та врахування думки громадськості щодо забруднення атмосферного повітря викидами забруднюючих речовин стаціонарними джерелами ПАТ «Племптахорадгосп Броварський», що знаходиться за адресою: Київська область, Броварський район, с. Рожівка, вул. Слави, 22. Пропозиції (зауваження) подавати у письмовій чи усній формі, надсилати електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом строку, передбаченого процедурою громадського обговорення, але не менш як протягом 30 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення. Інформацію надавати до управління агропромислового розвитку Броварської райдержадміністрації на електронну адресу (aprbrovrda@ukr.net) та у письмовому вигляді за адресою: вул. Гагаріна, 15, каб. 328, тел. 5-40-22, факс 5-32-46. Громадське обговорення відбудеться 22.06.2015 року о 14:00 у приміщенні будинку культури, с. Рожівка, вул. Паркова, 10.

Повідомлення

Відділ архітектури та містобудування Броварської районної державної адміністрації повідомляє, що 10 квітня 2015 року відбудуться громадські слухання проекту детального плану території в адміністративних межах Погребської сільської ради Броварського району Київської області. Місце проведення: приміщення відділу архітектури та містобудування Броварської районної державної адміністрації: м. Бровари, вул. Незалежності, 39. Початок о 10-00 10 квітня 2015 року. Замовник: Броварська районна державна адміністрація. Розробник: приватне підприємство "Земельно-архітектурне бюро "Меридіан"". Підстава розроблення проекту детального плану території розпорядження Броварської районної державної адміністрації № 119 від 24.03.15р. «Про розроблення Броварською райдержадміністрацією детального плану території в адміністративних межах Погребської сільської ради Броварського району Київської області». З проектом детального плану території можна ознайомитись в приміщенні відділу архітектури та містобудування Броварської районної державної адміністрації з 02 квітня 2015 року по 10 квітня 2015 року. Пропозиції (зауваження) приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і мають містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, держстандартів та правил. Пропозиції та зауваження подавати до відділу архітектури та містобудування Броварської районної державної адміністрації за адресою: 07400, Київська область, м. Бровари, вул. Незалежності, 39, тел.(04594) 6-50-40. Строк подання пропозицій(зауважень) з 02.04.2015р. до 10.04.2015р. Пропозиції(зауваження), що надійшли після встановленого терміну, не розглядаються. Відповідальний за організацію та розгляд пропозицій спеціаліст до відділу архітектури та містобудування Броварської районної державної адміністрації Москаленко Л.М.

Оголошення

Броварська районна державна адміністрація повідомляє, що на балансі адміністрації знаходиться два непридатних до використання автомобілі: ГАЗ - 31029 рік випуску 1993р. ВАЗ - 2107 рік випуску 1992р. Автомобілі можуть бути реалізовані згідно чинного законодавства.

Шановна громадо Київщини!

З метою ефективного підбору кадрів та врахування думки громади при призначенні голів місцевих адміністрацій, налагодження конструктивного та прозорого діалогу між владою та суспільством, Київська обласна державна адміністрація ініціює відкрите обговорення кандидатур на посади голів районних державних адміністрацій у Київській області. Головними критеріями відбору є професіоналізм, порядність, готовність працювати на благо громади та країни. Кожна кандидатура буде розглянута на засіданні експертної комісії Громадської ради при Голові облдержадміністрації, до складу якої увійшли представники політичних фракцій обласної ради, ГО «Майдан», Народної Ради, ветеранських організацій та інших громадських об´єднань Київщини. Пропоную Вашій увазі список кандидатів на посаді голів районних державних адміністрацій, що надійшли від коаліційних політичних сил області. Кожен громадянин може залишити коментарі та інформацію стосовно кандидатів на посади голів районних державних адміністрацій у Київській області за тел.: (044) 286-17-39 або/та написати на e-mail: kandidat@koda.gov.ua Інформація приймається протягом 3-х днів з 24.03.2014 по 26.03.2014р. (з 09.00 до 18.00).
Список кандидатів:
1. Баришівський район: Плис Ніна Михайлівна (Батьківщина) 2. Білоцерківський район: Хрик Василь Михайлович (Свобода) 3. Богуславський район: Кухар Валерій Володимирович (Свобода) 4. Бориспільський район: Гордієнко Віталій Миколайович (Свобода) 5. Бородянський район: Федорченко Сергій Миколайович (Удар) 6. Броварський район: Кищук Олег Євгенович (Батьківщина) 7. Васильківський район: Одинець Владислав Іванович (Батьківщина) 8. Вишгородський район: Кириченко Ростислав Миколайович (Батьківщина) 9. Володарський район: Завальнюк Валентин Вікторович (Батьківщина) 10. Згурівський район: Кузьмич Степан Степанович (Свобода) 11. Іванківський район: Мосієнко Юрій Федорович (Батьківщина) 12. Кагарлицький район: Будюк Сергій Миколайович (Батьківщина) 13. Києво-Святошинський район: Возний Сергій Олександрович (УДАР) 14. Макарівський район: Швидкий Микола Андрійович (Батьківщина) 15. Миронівський район: Черногод Ігор Іванович (Свобода) 16. Обухівський район: Неділько Сергій Вікторович (УДАР) 17. Переяслав-Хмельницький район: Миколаєнко Ірина Геннадіївна (Батьківщина) 18. Поліський район: Андрійченко Григорій Васильович (Батьківщина) 19. Рокитнянський район: Дідик Юрій Андрійович (УДАР) 20. Сквирський район: Баранівський Валентин Петрович (Батьківщина) 21. Ставищенський район: Деркач Юрій Олексійович (Свобода) 22. Таращанський район: Ямкова Надія Іванівна (Свобода) 23. Тетіївський район: Кизимишин Василь Йосипович (Свобода) 24. Фастівський район: Липовченко Валерій Євгенійович (УДАР) 25. Яготинський район: Чепіль Петро Миколайович (Батьківщина)
Ваша думка важлива та буде врахована при остаточному прийнятті рішення

Обговорення концепції гуманітарного розвитку України на період до 2020 року

З метою належного виконання доручення Президента України від 25.05.2012 №1_1/1319 Броварський районний відділ у справах сім'ї та молоді надає пропозиції щодо концепції гуманітарного розвитку України на період до 2020 року.
Ваша думка важлива та буде врахована при остаточному прийнятті рішення

Заходи з проведення консультацій з громадськістю, заплановані на серпень 2011 року

Інформація про заходи з проведення консультацій з громадськістю, заплановані на серпень 2011 року в Броварському районі
Керівник апарату адміністрації Ю.І.Кушніренко