Керівництво адміністрації

Керівництво адміністрації

Голова Броварської районної державної адміністрації

9a6dac2d-cdc1-49d5-b995-84f9b4f5ad85

Біркадзе Георгій Автанділович ​

Біркадзе Георгій Автанділович (нар. 30 вересня 1980, м. Карелі, Грузинська РСР) — український громадський та політичний діяч, з 22 вересня 2020 року голова Броварської районної державної адміністрації Київської області[1].
У 2000 році закінчив Таврійський інститут підприємництва і права (м. Сімферополь).
Після закінчення інституту, Георгій понад 10 років здійснював консультування та управління проектами в компаніях, що працюють в галузі торгівлі та будівництва.
З 2011 року, сформувавши власну команду професіоналів, Георгій обіймав посаду директора будівельної компанії «СТРОЙ-ГАРАНТ ІНВЕСТ», основна діяльність якої – будівництво та проектування інженерних мереж в Києві та області.
У 2015 році був волонтером під час АТО в м.Курахове, м.Мар'їнка, м.Щастя (антитерористична операція спрямована на протидію російським військам в ході російської агресії проти України).
У 2017 році здобув диплом спеціаліста з фінансів та банківської справи, закінчивши Вищу школу менеджменту при Легніцькому університеті в Польщі.
У 2018 році навчався за програмою для власників бізнесу та вищого керівного складу в Міжнародному інституті менеджменту, МІМ-Київ, Україна.
У 2019 здобув ступінь магістра зі спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія», Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури.
Георгій Біркадзе має багаторічний управлінський досвід у сфері ЖКГ. Протягом кількох років він очолював товариства, що входять до українського багатопрофільного холдингу «БРК ХОЛДИНГ ГРУП». Холдинг спеціалізується на будівництві, виробництві, інженерно-монтажних та проектних роботах у сфері у сфері електропостачання, газопостачання, теплопостачання, водопостачання та водовідведення, поводження з відходами (ТПВ), санації (Метод CIPP та IBB), мікротунелювання, щитової проходки та підземного будівництва. Також, холдинг веде активну міжнародну діяльність та впроваджує сучасні технології під час будівельних та виробничих процесів.
22 вересня 2020 року роспоряжденням Президента України №470/2020-рп Георгій Біркадзе призначений головою Броварської районної Державної адміністрації Київської області.

Перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації

изображение_viber_2020-12-01_11-33-49

Проскочило Павло Іванович ​