Броварський районний центр патріотичного виховання

ЗВІТ 

директора комунального закладу Броварської районної 

ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді в даний період працює згідно плану роботи закладу. 18.02.2019р. відбувся перегляд історико-патріотичного кінофільму «Крути» з метою вивчення героїчної історії нашого народу, виховання юних патріотів України. 

23.02.2019р.було проведено Районний військово-спортивний турнір серед школярів «Бойова готовність». В турнірі взяли участь 14 загальноосвітніх закладів району, в тому числі Калитянської ОТГ та Великодимерськолї ОТГ. 

Наші вихованці Взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії – 2019». Де зайняли два ІІ місця в номінації «Література», за роботи «Планета добрих справ» (Казка), та «Політ фантазії» (Вірш). 

Минулого тижня відбулося підбиття підсумків ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості». Де у номінації «Керівник гуртка – 2019» Чернійчук В.В. (керівник гуртка «Фольклор та етнографія»), зайняла ІІ місце. 

В даний час ведеться підготовка до таких заходів: 

06.03.2019. проведення відкритого районного фестивалю «Співана поезія Великого Кобзаря», до 205-річчя Тараса Шевченка 

Підготовка роботи «Шляхами, що ходив Тарас», на обласну краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Київщина – мій заповітний край» – 2019. 

Підготовка до проведення відкритих районних змагань зі стрільби з малокаліберної гвинтівки серед учнівської молоді “Сапсан-2019”, які відбудуться на базі спортивно-стрілецького комплексу СП ТОВ «САПСАН СПОРТ» (м.Бровари територія бувшого аеропорту, біля МРЕО). 

Перлина України – Закарпаття
Святковий період – час відпочинку. Свята в горах – це абсолютно неповторна форма проведення часу для багатьох людей. Під час зимових канікул вихованці гуртків КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» БРР КО мали можливість не тільки відсвяткувати Різдво відповідно до українських традицій, але й відвідати різноманітні архітектурні пам’ятки. Село Карпати Мукачівського району Закарпатської області і його чарівна природа, радо зустріли гостей. Проживаючи на території клінічного санаторію «Карпати», кожного дня діти мали змогу прогулюватись територією розкішного парку-дендрарію. А також торкнутися історичного минулого, відвідавши мисливський палац Шенборнів – замок Берегвар. Поповнити щоденний заряд енергії і сил допомогали кисневий фіто-коктейль і цілюща вода з «Джерела краси». Особливо незабутні враження подарували дітям архітектура Ужгородського замку і захопливі краєвиди навколо. А от солодкі миті вихованці відчули в невеличкому привітному місті Мукачеве, яке розташоване за 40 км від Ужгорода, відвідавши Карамельний будиночок і кондитерське кафе «У Бондаренка». Оглядова екскурсія містом і загадкові історії Мукачівського замку «Паланок» створили казку в дитячих спогадах. Завдяки підтримці районної влади вихованці гуртків КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» БРР КО отримали масу вражень і емоцій, та сповнені сил і знань повернулися додому.