Оздоровлення дітей

Оздоровлення та відпочинок дітей протягом 2018 року

 Літнє оздоровлення та відпочинок – це період реабілітації дітей після напруженої праці під час навчального року, а також одна з передумов забезпечення здоров’я підростаючого покоління, сприятливий період для розвитку творчого потенціалу дітей, залучення їх до фізичної культури, спорту, зняття накопиченої за рік напруги.

   З метою якісної організації повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей району влітку 2018 року, була прийнята та затверджена рішенням Броварської районної ради від 14.12.2017 № 438-34-VІІ Районна програма оздоровлення та відпочинку дітей Броварського району на 2018 рік. Метою Програми є створення сприятливих умов для якісного відпочинку та оздоровлення дітей району. Відповідно до програма першочерговим забезпеченням послугами оздоровлення та відпочинку потребують діти соціально-незахищеної категорії:
   – діти-сироти та діти, позбавлених батьківського піклування;
   – діти з інвалідністю (здатні до самообслуговування);
   – діти з багатодітних та малозабезпечених сімей;
   – діти, які перебувають на диспансерному обліку;
   – талановиті та обдаровані діти (переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій; дитячі творчі колективи та спортивні команди);
   – діти із сімей внутрішньопереміщених осіб;
   – діти осіб, визнаних учасниками бойових дій.

   Розпорядженням голови Броварської районної державної адміністрації від 19.04.2018 року № 409 «Про заходи щодо підготовки та проведення літнього оздоровлення дітей» було передбачено забезпечити відпочинком та оздоровленням не менше 70% дітей району та об’єднаних територіальних громад.

   За кошти районного бюджету службою у справах дітей та сім’ї Броварської райдержадміністрації, відділом освіти Броварської райдержадміністрації, КЗ БРР «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості», КЗ БРР «Дитячо-юнацька спортивна школа», КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» були сформовані групи дітей для оздоровлення та відпочинку в ДОТ «Карпати» Мукачевського району, Закарпатської області; ДОТ «Богатирьонок» смт Сергіївка, Одеської області; туристичний комплекс «Роднічок» Чернівецька область, ДП Санаторій «Поляна», с. Поляна Свалявського району Закарпатської області; ДОТ «Татарів» с.Татарів, Закарпатської області; ДОК «Бригантина»; ДОТ «Романтик», м.Скадовськ; «Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Шаяни», село Ракош Хустського району Закарпатської області; ДОТ в м.Яремча Івано-Франківська область; ДОТ «Альбатрос» Миколаївська область; Дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Карасик» с.Новосілки Вишгородського району; ПЗОтВ «Крилатий» с.Красне, Скадовського району; ДОТ «Світанок» Київська облать; с. Літки ДУ «База відпочинку «Любич», пришкільні табори при загальноосвітніх навчальних закладах.

   За кошти обласного бюджету службою у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації надаються пільгові путівки (безкоштовні та з частковою оплатою 10%, 20%, 30%, 50%) у наступні дитячі заклади оздоровлення та відпочинку: ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек» Пуща Водиця, Київська область, ДП УДЦ «Молода гвардія» Одеська область, ДЗОВ «Санаторій «Зоряний», Миронівський район, с.Карапиші, ДП «Санаторій «Україна» смт Ворзель, ДОТ «Рассвет» Одеська область, «Лісова пісня» Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, «Зачарована долина» Закарпатська область, ДОЗ СТ«Чайка» Богуславський район.

   За рахунок позабюджетних коштів діти мали можливість відпочити в США та Болгарії, наметовому таборі «Сонячне світло».

   Загалом станом на 30.11.2018 оздоровлено 4820 дитини з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей із сімей внутрішньопереміщених осіб, дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій, дітей з інвалідністю тощо. Загальний показним охоплення послугами оздоровлення та відпочинку складає 68 %.

Оздоровлення та відпочинок дітей

Всього охоплено 4820  дітей

(68 %),

з них:

дітей-сиріт та

дітей позбавлених

батьківського піклування

дітей-інвалідів

дітей з

багатодітних та малозабезпечених сімей

дітей із числа ВПО

оздоровленням

відпочинком

Донецька

Луганська

АР Крим

225

4595

133

86

1178

19

16

Інформація про оздоровлення та відпочинок дітей із сімей загиблих, поранених учасників АТО, а також дітей із сімей, батьки яких беруть (брали) участь у зазначеній операції станом

Кількість дітей із сімей загиблих учасників АТО від 7 до 17р.

Забезпечено оздоровленням та відпочинком

Кількість дітей із сімей поранених учасників АТО

від 7 до 17р.

Забезпечено оздоровленням та відпочинком

Кількість дітей із сімей учасників АТО

від 7 до 17р.

Забезпечено оздоровленням та відпочинком

0

0

0

0

231

163

Показники щодо фінансового забезпечення оздоровчої кампанії влітку 2018 року

Місцевий бюджет (тис. грн.)

Позабюджетні кошти (тис. грн.)

На підготовку оздоровчої кампанії

На проведення оздоровчої кампанії

Залучені кошти

план

факт

план

факт

план

факт

0

0

3 019,0

5 125,7

7 000,0

4 576,0