Броварський районний відділ ГУ ДСНС України в Київській області інформує:

Відпрацювання нормативу з спеціальної фізичної підготовки особовим складом чергового караулу 56-ДПРЧ 5-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області (м. Бровари)

07.02.2019 року з особовим складом чергового караулу 56-ДПРЧ 5-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області (м. Бровари) було проведено відпрацювання нормативу з спеціальної фізичної підготовки № 6.1 «Оперативне розгортання відділення без встановлення пожежно-рятувального автомобіля на джерело води з подачею одного ствола «Б» через робочу лінію на три рукава d 51 мм від автоцистерни». Основна мета заняття була досягнута – кожен з рятувальників чергової зміни виконав норматив та вклався у відведений час.
22 січня 2019 року з особовим складом чергового караулу 56-ДПРЧ 5-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області (м. Бровари) було проведено відпрацювання нормативу з спеціальної фізичної підготовки № 5.1 «Встановлення автомобіля на пожежний гідрант». Основна мета заняття була досягнута – кожен з рятувальників чергової зміни виконав норматив та вклався у відведений час.
14 січня 2019 року з особовим складом чергового караулу 56-ДПРЧ 5-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області (м. Бровари) було проведено заняття в ЗІЗОД на свіжому повітрі. Також в ході проведення занять у особового складу було перевірено знання, щодо розрахунку повітря,ведення радіообміну,будови,тактико-технічних характеристик та проведення перевірок ЗІЗОД.
13 січня 2019 року о 02:58 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про пожежу, за адресою с. Семиполки по вулиці Київське шосе 1/2. На ліквідацію пожежі було залучено одне відділення 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт. Калита , СПК Семиполки та В/Ч Семиполки. По прибуттю на місце пожежі було встановлено, що горить дах та перекриття господарчої будівлі на площі 50м2 . Пожежу локалізовано одним двома «Б» о 03:55, повністю ліквідовано о 05:10. Причина займання наразі з’ясовується. Загиблих та потерпілих немає. 10 січня 2019 року о 00:10 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання побутового будинку «Олвіс-Трейд» площею 90 м2 ,за адресою: Болгарський район, с. Княжичі, вул. Марії Лагунової, 107. На місце виклику направлено рятувальників 56-ї Державної пожежно-рятувальної частини та СПК- Княжичі. По прибутті на місце виклику встановлено, що загоряння виникло безпосередньо в побутовій будівлі. Пожежу локалізовано о 00:43 та повністю ліквідовано о 01:05. Внаслідок пожежі знищено речі побутового вжитку. На місці події працювало 8 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки.