Транспорт

ІНФОРМАЦІЯ про приміські внутрішньорайонні автобусні маршрути загального користування, що не виходять за межі Броварського району

Номер автобусного маршруту (рейсу)Назва автобусного маршрутуТраса слідуванняПеріодичністьНайменування, місцезнаходження автомобільного перевізника
12
Літочки – 
Бровари 
(Броварська ЦРЛ)
Літочки – Соболівка – Літки – Сади «Трудовик» – Рожни – Сади «Прилісся» – Сади «Академічні» – Скибин – Калинівка – Бровари (Порошинка) – Бровари (Броварська ЦРЛ)щоденноТОВ «ПасБРайТ»
Київська обл., Броварський р-н, смт Велика Димерка, вул. Комунальна, 6
14
Бобрик (зал.ст.) – Бровари 
(Броварська ЦРЛ)
Бобрик (зал.ст.) – Шевченкове – Михайлівка – Гребельки – Світильня – Плоске – Гоголів – Красилівка – Димитрове – Бровари (Броварська ЦРЛ)щоденноТОВ «Союз-Авто»
Київська обл., м. Бровари, вул. Січових Стрільців, 1
16Красилівка – Бровари (Броварська ЦРЛ)Красилівка – Требухів – Бровари (Торгмаш) – Бровари (Броварська ЦРЛ)
щоденно 
(субота, неділя – за окремим графіком)
ТОВ «Союз-Авто»
Київська обл., м. Бровари, вул. Січових Стрільців, 1
15
Велика Димерка – Бровари 
(Броварська ЦРЛ)
Велика Димерка – Скибин – Калинівка – Бровари (школа № 5) – Бровари (Порошинка) – Бровари (Броварська ЦРЛ)
щоденно 
(крім неділі)
ФОП Пономаренко Іван Петрович
Київська обл., м. Бровари,
вул. Лагунової, 1, кв. 12
17Княжичі – БровариКняжичі – Бровари (Окружна дорога) – Бровари (Розвилка) – Бровари (Площа Шевченка) – Бровари (Школа – інтернат) – Бровари (Порошинка) – Бровари (Універмаг) – Бровари (Школа № 7) – Бровари (Стадіон) – Бровари (вул. Грушевського) – Бровари (Дитяча лікарня) – Бровари (вул. Переяславський шлях)щоденно
ФОП Хоменко Сергій Миколайович 
Київська обл., м. Бровари, 
вул. Короленка, 74, кв. 9

Результати конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Броварського району

   Броварська районна державна адміінстрація, як організатор перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Броварського району, оголошує про результати конкурсу з перевезення пасажирів приміських автобусних маршрутах, які не виходять за межі Бровраського району, що відбувся 22 січня 2019 року.
 
 
 
 
 

Броварська районна державна адміністрація оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Броварського району (далі – конкурс)

  Броварська районна державна адміністрація є організатором конкурсу та самостійно забезпечує його проведення. 
   Конкурс проводиться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» (далі – Закон) та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 (із змінами) (далі – Порядок). 
   Умови проведення та перелік об’єктів конкурсу затверджені розпорядженням голови Броварської районної державної адміністрації від 18.10.2018 № 888 «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Броварського район», зареєстровані в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області 29.10.2018 № 134/1161 та додаються. 
   Для участі у конкурсі перевізник-претендент подає окремо щодо кожного об’єкта конкурсу документи, визначені статтею 46 Закону: 
   1. Заява на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (додаток 1 до Порядку). 
   2. Відомості про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті (додаток 2 до Порядку). 
   3. Відомості про додаткові умови обслуговування маршруту (додаток 3 до Порядку). 
   4. Анкета до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів або продовження строку дії договору (дозволу) (додаток 4 до Порядку). 
   5. Копія податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за останній квартал. 
   6. Відомості щодо інвестування коштів на придбання більш нових та/або комфортабельних автобусів (додаток 7 до Порядку). 
   7. Документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі. 
   Плата за участь у конкурсі перевізниками претендентами не вноситься. Натомість, перевізникам учасникам конкурсу необхідно подати до конверту з позначкою № 1, який містить документи для участі у конкурсі, довідку довільної форми з інформацією про те, що перевізником-претендентом (вказати найменування перевізника) не вносилась плата за участь у конкурсі у зв`язку з відсутністю такої вимоги у відповідному оголошенні про проведення конкурсу. 
   Документи, подані перевізником-претендентом для участі в конкурсі, пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами. 
   Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах). 
   Конверт (пакет) з позначкою «№ 1», який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття. 
   Конверт (пакет) з позначкою «№ 2», який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету. 
   Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі до 15:00 год 08.01.2019. 
   Документи для участі у конкурсі подаються за адресою: 07400, Київська обл., м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, каб. 323, в робочі дні: пн.-чт. з 08:00 год. до 17:00 год., пт. з 08:00 год. до 15:45 год., обідня перерва 12:00 год. до 12:45 год. 
   Перевізники-претенденти можуть використовувати бланки документів для участі у конкурсі, затверджені Порядком. 
   Конкурс відбудеться 22 січня 2019 року. Початок засідання конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Броварського району о 10:00 годині за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, мала зала Броварської районної державної адміністрації. 
   Для довідок з питань проведення конкурсу звертатися у відділ економіки Броварської районної державної адміністрації тел. (04594) 5-40-88. 
Опубліковано 14.12.2018 року
  Броварська районна державна адміністрація оголошує конкурс з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Броварської районної державної адміністрації (далі – Конкурс). 
 
   Конкурсний комітет приймає заяви та документи на участь у конкурсі від претендентів, згідно Умов проведення конкурсу, що визначені розпорядженням Броварської райдержадміністрації від 03 червня 2013 року № 376, за адресою: 07400, Київська обл., м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, кабінет 324 у понеділок – четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця з 08:00 до 15:45, обідня перерва з 12:00 до 13:00. 
 
   Кінцевий термін подання документів до 10 години 01 вересня 2017 року. 
 
   Засідання конкурсного комітету відбудеться 14 вересня 2017 року в малій залі Броварської районної державної адміністрації за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15
 
                                                                                                                                
    З метою покращення рівня безпеки та якості надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом Управління Укртарнсінспекції у Київській області спільно з відділом економіки Броварської райдержадміністрації пропонує всім бажаючим взяти участь в опитуванні.
    Заповнені анкети направляти на адресу:
– Управління Укртрансінспекції в Київській області (проспект Перемоги, 57, м. Київ, 03113; е-mail: uti-kievobl@uti-kievobl.gov.ua);
– відділу економіки Боварської райдержадміністрації (вул. Гагаріна, 15, м. Бровари, 07400; е-mail: brda-em@ukr.net).

Анкета-пасажира
                                                                                                                                                            
 Перевезення пасажирів в районі здійснюється відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про дорожній рух» і Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 09.09.2009 № 983) та інших нормативно – правових актів. 
    До складу Броварського району входить 23 сільські та 3 селищні ради, які об’єднують 46 населених пунктів. Автобусним сполучення охоплені 44 населених пунктів району (96 відсотків). Транспортний зв’язок сіл та селищ розроблений з урахуванням побажань жителів району.
    Перевезення пасажирів здійснюється на 37 регулярних автобусних маршрутах, в тому числі: приміських маршрутів – 28, міжміських – 5 та приміських внутрішньорайонних – 4.
    Станом на 01.07.2013 перевезення населення забезпечують 7 юридичних осіб: ТОВ «ПасБРайТ», ТОВ «Супутник», ТОВ «Союз-Авто», ВАТ «Броварське АТП-13209», ТОВ «Авто-Плюс», ТОВ «Самсон», ТОВ «Автопас-К» та 7 приватних підприємців.
    Для обслуговування пасажирів на автобусних лініях щоденно задіяні 68 автобусів. Загальна протяжність усіх автобусних маршрутів становить 1,7 тис. км. Щоденно 904 рейсами населення району перевозиться з сільських населених пунктів до райцентру та до столиці м. Києва.
    В Броварському районі налічується 9 «шкільних автобусів», що дає змогу дітям з віддалених куточків населених пунктів вчасно добиратися до навчальних закладів. Одним із основних завдань Броварська адміністрація вбачає забезпечення всіх населених пунктів району таким транспортом, особливо це актуально в зимовий період для дітей молодших класів.
    За І півріччя 2013 року пільговою категорією населення Броварського району здійснено 101 649 безкоштовних проїздів по талонній системі на загальну суму 657,9 тис. грн.
    Управління економіки райдержадміністрації проводить цілеспрямовану та системну роботу щодо забезпечення пасажирських перевезень автомобільним транспортом загального користування району, дотримання суб’єктами підприємницької діяльності усіх форм власності вимог нормативних актів, що регулюють перевезення пасажирів, розширення та вдосконалення форм обслуговування населення.
    Наявний автотранспорт задовольняє потреби населення в автобусних перевезеннях. Так за 6 місяців 2013 року на території Броварського району автомобільним транспортом здійснено 1261,3 тис. пасажирських перевезень, що становить 134,9% у порівнянні з відповідним періодом 2012 року.
    Перевізники дотримуються вимог чинного законодавства та працюють в напрямку подальшого покращення обслуговування пасажирів на приміських автобусних маршрутах.
    Також на Броварщині значного розвитку набувають вантажні перевезення, що дає широкі можливості для ефективної діяльності логістичних підприємств. До найбільших компаній району відносяться: ТОВ «Рабен Україна», ТОВ «Нова експедиція», ПП «АП Укртранс».
    Протягом першого півріччя 2013 року на території Броварського району вантажні перевезення автомобільним транспортом характеризуються зменшенням виконаної роботи близько 10 % відносно минулого періоду. Вантажів перевезено орієнтовно 108,2 тис. т, а вантажообіг становить 66,48 млн. ткм, що свідчить про перевезення на значно менші відстані та повному забезпеченні районну в своєчасній доставці вантажу і розвитку економічних, партнерських відносин між підприємствами.

Автобусні маршрути Броварського району