Керівництво адміністрації

Начальник Броварської районної військової адміністрації

Проскочило
Павло Іванович

Від 24 лютого 2022 року — до тепер — начальник Броварської районної військової адміністрації.

30 березня 2021 року – 24 лютого 2022 року – виконувач обов’язків голови Броварської районної державної адміністрації.

Досвід роботи та посадові обов’язки:

09 жовтня 2020 року – 29 березня 2021 року– перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації.

01 березня 2018 року – 03 жовтня 2019 року – ПрАТ «ДТЕК «КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» – заступник начальника РЕМ з технічного забезпечення продажів району електричних мереж «Північний».

30 жовтня 2015 року – 28  лютого 2018року – заступник начальника РЕМ з технічного забезпечення продажу району електричних мереж «Північний» структурного відокремленого підрозділу «Київські електричні мережі» ПАТ «КИЇВЕНЕРГО».

01 листопада 2012 року – 29 жовтня 2015 року – заступник начальника району електричних мереж з технічного забезпечення продажу РЕМ «Південний» структурного відокремленого підрозділу «Київські електричні мережі» ПАТ «КИЇВЕНЕРГО».

З 2010р – заступник голови Всеукраїнської громадської організації «Асоціація Енергетиків України»

02 серпня 2004 року – 30 жовтня 2012 року – займав різні посади в ПАТ «КИЇВЕНЕРГО».

Освіта:

1999 – 2004 роки – Київський національний університет технологій та дизайну. Отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування»

2008 – 2012 роки – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» Інститут енергозбереження та енергоменеджменту. Отримав базову вищу освіту за напрямком підготовки «Електротехніка та електротехнології», здобув кваліфікацію бакалавра електротехніки.

2012 – 2013 роки – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» Отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Системи управління виробництвом та розподілом електроенергії» та здобув кваліфікацію інженера-електрика.

Квітень 2014 року – прослухав курс з «Виробничого менеджменту» при академії ДТЕК та отримав сертифікат №00019626.

2018 – по теперішній час – проходжу навчання в «City Business School» на отримання ступеня МВА

Захоплення: Гра на ударних інструментах, великий теніс та футбол, гравець ФК «Київські електромережі» з футзалу, учасник турнірів «ТОП Енергія» та «Енергія мереж»

Військове звання – молодший лейтенант.

Маю водійське посвідчення категорії «В». Під час студентства обіймав посаду заступника голови «Профспілки студентів Київського національного університету технологій та дизайну». Учасник багатьох конференцій зі студентського самоврядування.

Знання мов: українська, російська – вільно, English– intermediate.

Перший заступник начальника Броварської районної військової адміністрації

Чернявський

Олександр Олександрович

Заступник начальника Броварської районної військової адміністрації