Як оформити запит на публічну інформацію

Порядок здійснення та забезпечення права громадян на доступ до публічної інформації регулюється відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»

 

Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка перебуває у володінні суб’єктів владних повноважень, а також у інших розпорядників, визначених Законом України «Про доступ до публічної інформації» (важливою ознакою публічної інформації є її попередня фіксація на будь-яких матеріальних носіях інформації, що не потребує у відповідь на запити її створення (наприклад надання роз’яснення).

 

Для реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, розпорядником якої є Броварська районна державна адміністрація Київської області, у структурі апарату районної державної адміністрації, спеціальним структурним підрозділом, який організовує в установленому порядку доступ до публічної інформації, а також надає консультації під час оформлення таких запитів, визначено  відділ юридичного забезпечення та роботи із зверненнями громадян.

ЯК ОФОРМИТИ ЗАПИТ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ

Подати запит на інформацію, розпорядником якої є Броварська районна державна  адміністрація, можна одним зі шляхів:

1. Скласти текст запиту в довільній формі або скористатись шаблоном форми та надіслати одним із способів, найзручнішим для Вас:

• електронною поштою : іnfo@brovary-rda.gov.ua

• поштою на адресу:  вул.Героїв України,15 , м.Бровари, Київська область, індекс 07400 (на конверті вказати: «Запит на інформацію»)

• зателефонувати та подати запит усно за номером 04594 65585, тел.0972701086

• особисто за адресою :вул.Героїв України,15, каб.№230 м.Бровари, Київська область.

Для отримання консультації щодо ознайомлення з документами чи їх копіями в «спеціальному місці», необхідно звернутись до відділу юридичного забезпечення та роботи із зверненнями громадян апарату Броварської районної державної адміністрації Київської області: вул.Героїв України,15, каб.№230 м.Бровари, Київська область

Запити на публічну інформацію, розпорядником якої Броварська районна державна адміністрація Київської області, приймаються в робочі дні з 08.00 до 17.00, п’ятниця до 15.45.

 

Запит на інформацію має містити:

  1. Ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
  2. Загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
  3. Підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

 

 Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

 У разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту. Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень