Як оформити запит на публічну інформацію

Порядок здійснення та забезпечення права громадян на доступ до публічної інформації регулюється відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»

Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка перебуває у володінні суб’єктів владних повноважень, а також у інших розпорядників, визначених Законом України «Про доступ до публічної інформації» (важливою ознакою публічної інформації є її попередня фіксація на будь-яких матеріальних носіях інформації, що не потребує у відповідь на запити її створення (наприклад надання роз’яснення).

Для реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, розпорядником якої є Броварська районна державна адміністрація Київської області, у структурі апарату районної державної адміністрації, визначено головного спеціаліста з питань доступу до публічної інформації, який організовує та забезпечує доступ запитувачів до публічної інформації, відповідає за облік, систематизацію, аналіз запитів на інформацію, що надходять до Броварської районної державної адміністрації Київської області, за облік відповідей на них.

ЯК ОФОРМИТИ ЗАПИТ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ

Подати запит на інформацію, розпорядником якої є Броварська районна державна  адміністрація, можна одним зі шляхів:

1. Скласти текст запиту в довільній формі або скористатись шаблоном форми та надіслати одним із способів, найзручнішим для Вас:

• електронною поштою : іnfo@brovary-rda.gov.ua

• поштою на адресу:  вул.Героїв України,15 , м.Бровари, Київська область, індекс 07400 (на конверті вказати: «Запит на інформацію»)

• зателефонувати та подати запит усно за номером 04594 65585

• особисто за адресою :вул.Героїв України,15, каб.№127 м.Бровари, Київська область.

Для отримання консультації щодо ознайомлення з документами чи їх копіями в «спеціальному місці», необхідно звернутись до головного спеціаліста з питань доступу до публічної інформації вул.Героїв України,15, каб.№127 м.Бровари, Київська область

Запити на публічну інформацію, розпорядником якої Броварська районна державна адміністрація Київської області, приймаються в робочі дні з 08.00 до 17.00, п’ятниця до 15.45.

Запит на інформацію має містити:

1. Ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
  2. Загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
  3. Підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

У разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту. Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.