Інформаційний дайджест Броварської райдержадміністрації: 18-27 грудня та анонс на поточний тиждень

Дата: 28.12.2021 09:06

Броварська райдержадміністрація провела кілька робочих засідань щодо актуальної проблематики у напрямках питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і питань екології в регіоні та провела відкрите інформування щодо роботи структурних підрозділів за 9 місяців — коротко про події за тиждень.

Анонси подій у громадах Броварського району 28 грудня 2021 рік — 2 січня 2022 рік

Броварська громада

28 грудня. 10.00. Засідання виконкому Броварської міської ради. Місце проведення: зал засідань Броварської міської ради.

28 грудня. 13.00. Засідання позачергової сесії Броварської міської ради.

29 грудня 10.00. Координаційна рада з питань учасників АТО. Місце проведення: зал засідань Броварської міської ради.

Згурівська громада

28-31 грудня. Новорічні святкові заходи у закладах освіти громади.

28-31 грудня. Новорічні заходи біля головної ялинки. Місце проведення: смт. Згурівка, вул. Українська.

Калитянська громада

28-31 грудня. Новорічні святкові заходи у закладах освіти громади (за окремим планом).

Інформація щодо заходів Броварської громади взята з плану-календаря заходів виконавчого комітету Броварської міської ради  Броварського району Київської області на грудень 2021 року.