Виїзний прийом до Калинівської територіальної громади

Дата: 05.01.2022 15:35

5 січня 2022 року на території Калинівської  громади відбувся віїзний прийом за участю керівництва Броварської райдержадміністрації.

На засіданні розглянули такі питання:

1. Щодо викидів з ТОВ «Броварський Алюмінієвий Завод» в шламонакопичувач, що знаходиться на території Калинівської територіальної громади.

2. Щодо можливості розширення території полігону Десна-2.

3. Про реконструкції очисних споруд на території Калинівської громади (с. Красилівка).

4. Створення центру первинної медико-санітарної допомоги,  для надання медичних послуг мешканцям Калинівської та Зазимської громад,  шляхом відокремлення від Районного ЦПМСД.

5. Організація концерту кращих творчих колективів Броварського району в рамках проведення обласної культурно-мистецької акції "Київщина - колиска моєї душі", що запланований на 05 лютого 2022 року у приміщенні Калинівського будинку культури.

За результатами розгляду питань порядку денного, керівникам відповідних структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації були надані доручення.