Нарада з питань організації постійнодіючої військової частини з територіальної оборони на території Броварського району
5 січня 2022 року в приміщенні Броварської райдержадміністрації, за ініціативи керівництва Броварського РТЦК та СП, відбулася оперативно скликана нарада з питань організації постійнодіючої військової частини з територіальної оборони на території Броварського району.
На засіданні був представлений командир батальону з територіальної оборони Броварського району - майор Віктор Скороход.
Учасники наради обговорили питання: щодо організації призову громадян на військову службу за контрактом до ЗСУ, забезпечення оповіщення призовників органами місцевого самоврядування та трансфер їх до пункту попереднього збору. Обговорили перелік документів, які необхідно подати для проходження служби в ЗСУ та організацію матеріально-технічного запезпечення штабу ТрО.
За підсумками засідання, для належного інформування населення, надане доручення виконувача обов' язків голови райдержадміністрації про висвітлення інформації щодо організації призову на офіційних інтернет-ресурсах Броварської райдержадміністрації.
Дана інформація буде опублікована після надходження її від Броварського РТЦК та СП.