Слава Богу Рожденному!!!

Дата: 06.01.2022 12:16

На Броварщині вже стало доброю традицією проводити Різдвяні святкові дні у супроводі величальних українських обрядових пісень.

Так 06 січня 2022 року, у великій залі Броварської райдержадміністрації традиційно відбулося різдвяне дійство, під час якого колектив художньої самодіяльності "Калинонька" Великодимерської громади Броварського району заколядував та привітав усіх присутніх з наступаючим величним святом Різдва Христового.

Гостей та учасників заходу також привітав виконувач обов'язків голови Броварської районної державної адміністрації Павло Проскочило.

Присутні отримали море позитивних емоцій та гарний настрій, а  колядники задоволення від можливості подарувати радість світові, сповістивши всіх звісткою про народження Христа!