Виїзний прийом у Великодимерській територіальній громаді

Дата: 12.01.2022 15:27

12 січня 2022 року на території Великодимерської  громади відбувся віїзний прийом за участю керівництва Броварської райдержадміністрації.

На засіданні розглянули такі питання:

1. Щодо готовності здачі в експлуатацію об'єкту згідно проекту "Велике будівництво" - амбулаторія в селі Бобрик;

2. Стан готовності сміттєсортувальної лінії в селі Богданівка;

3. Про хід проведення вакцинальної кампанії працівників органу місцевого самоврядування у Великодимерській територіальній громаді.

На завершення прийому Павло Проскочило, відвідавши місцеву медамбулаторію, обговорив питання щодо вакцинації та надання медичних послуг населенню громади з заступником Районного центру ПМСД Наталією Скибенко.

Фото без описуФото без опису

За результатами виїзного засідання, керівникам відповідних структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації були надані доручення.