Робоча зустріч у Броварській райдержадміністрації з представниками дорожніх служб

Дата: 17.01.2022 16:18

У понеділок, 17 січня 2022 року, під головуванням виконувача обов'язків голови Броварської райдержадміністрації Павла Проскочила, пройшла робоча зустріч з представниками дорожніх служб, що обслуговують автомобільні дороги загального користування державного та місцевого значення.

В нараді взяли участь: Максим Кондрюк - заступник голови Броварської райдержадміністрації, Юрій Власенко - начальник відділу житлово-комунального господарства, екології та природних ресурсів, Микола Дідух - начальник відділу містобудування, архітектури та інфраструктури, Анна Петриш - головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, екології та природних ресурсів, Андрій Лічагін - начальник відділу організації заходів цивільного захисту Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області, Валентин Мойсієнко - начальник ДРП ТОВ "СПЕЦКОМПЛЕКТПОСТАЧ" та  Джавид Каримов - прораб ТОВ "Азвірт"ММС"

Павло Проскочило наголосив на необхідності вжиття дієвих заходів для забезпечення готовності дорожніх служб до роботи в зимовий період 2022 року та запропонував заслухати їх представників.

Присутні доповіли про забезпеченість спецтехнікою, паливно-мастильними матеріалами та посипковими протиожеледним сумішами, а також про кількість обслуговуючого персоналу, що задіяний для ліквідації наслідків негоди під час погіршення погодних умов. Повідомили адреси ділянок у Броварському районі, де зберігається спеціалізована техніка, протиожеледні суміші та паливно-мастильні матеріали. Надали контактні дані відповідальної особи (телефон чергового) для оперативного реагування на надзвичайні ситуації під час погіршення погодних умов на ділянках доріг загального користування державного та місцевого значення в межах Броварського району .

По завершенню засідання, для оперативного реагування на надзвичайні ситуації і ліквідації наслідків негоди під час погіршення погодних умов у Броварському районі, було прийняте рішення про забезпечення тісної співпраці працівників патрульної поліції, ДСНС, відповідальних чергових дорожніх служб та представників Броварської райдержадміністрації.

За інформацією відділу житлово-комунального господарства, екології

та природних ресурсів Броварської районної державної адміністрації