Про проведення заходів з ліквідації наслідків негоди в Броварському районі.

Дата: 17.01.2022 16:49

Проведення заходів з ліквідації наслідків негоди в Броварському районі

Про це йшлося на позачерговому засіданні Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 15 січня 2022 року, під головуванням виконувача обов'язків голови Броварської районної державної адміністраціїї - Павла Проскочила.

Щодо ліквідації наслідків негоди в Броварському районі Київської області доповіли Микола Семиног - начальник Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області та Юрій Власенко - начальник відділу житлово-комунального господарства, екології та природних ресурсів Броварської районної державної адміністрації.

Під час комісії прийняті рішення та надані доручення щодо забезпечення готовності усіх служб до ліквідації наслідків негоди, що трапилася 14 січня 2022 року по всій території Броварського району, а також, що можуть виникнути в подальшому.

За інформацією відділу житлово-комунального господарства, екології

та природних ресурсів Броварської районної державної адміністрації