Про пленарне засідання 17 позачергової сесії Броварської районної ради

Дата: 25.01.2022 13:57

25 січня 2022 року у великій залі Броварської районної державної адміністрації під головуванням голови Броварської районної ради Сергія Гришка відбулася 15 позачергова сесія Броварської районної ради VIII скликання.

На засіданні із 42-х обраних депутатів було зареєстровано 28. Окрім депутатів Броварської районної ради запрошені працівники виконавчого апарату районної ради, керівництво Броварської районної державної адміністрації, правоохоронних органів та представники ЗМІ.

Депутати заслухали та обговорили шість питань. Ознайомитися з порядком денним можна тут

За підсумками сесії депутати, зокрема, заслухали звіт про виконання районного бюджету Броварського району за 2021 рік, затвердили Комплексну програму фінансового забезпечення функціонування Броварської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів для виконання та реалізації повноважень, делегованих Броварською районною радою, на 2022 рік, а також затвердили витрати на утримання районної ради та її виконавчого апарату на 2022 рік.