Щирі вітання!

Дата: 04.01.2022 11:43

01 січня 2022 року відзначила свій День народження  чудова людина, прекрасний фахівець – завідувач Броварського районного відділу державної установи «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства Охорони Здоров’я України» - Товстоног Віра Семенівна.

Від імені трудового колективу Броварської районної державної адміністрації щиро вітаю Вас з Днем народження.

Своєю працею, невичерпною енергією та життєвою мудрістю Ви, шановна Віро Семенівно, здобули заслужений авторитет і повагу серед керівництва, працівників адміністрації та мешканців Броварського району. Ваша завзятість, енергія, працелюбство та ентузіазм є прикладом для наслідування.

Безмежно дякую Вам не лише за щоденну самовіддану працю, але й за чудову щиру посмішку та оптимізм, який  даруєте оточуючим.

Бажаю Вам радості, любові, поваги від Ваших рідних, колег та друзів.

Нехай на роботі Вас супроводжує успіх та стабільність, а вдома родина дарує тепло та лише приємні сюрпризи!

З повагою,

виконувач обов'язків голови

Броварської районної державної адміністрації                                 Павло ПРОСКОЧИЛО.