Про робочу багатосторонню нараду щодо питання ПП «Еко-Старт»

Дата: 28.01.2022 16:09

27 січня 2022 року відбулася багатостороння нарада під головуванням виконувача обов'язків голови Броварської райдержадміністрації Павла Проскочила щодо судових справ за позовами Броварської окружної прокуратури Київської області до ПП "Еко-Старт".

Позови прокуратури — щодо визнання недійсними рішень Богданівської сільської ради про передачу в оренду підприємству земельних ділянок та визнання недісними договорів оренди земельних ділянок.

На нараді були присутні: Юрій Власенко начальник відділу житлово-комунального господарства, екології та природних ресурсів Броварської райдержадміністрації, Анна Печура головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, екології та природних ресурсів, Анатолій Бочкарьов голова Великодимерської територіальної громади, Генадій Каргін директор ПП "Еко-Старт", представники Броварської окружної прокуратури та представники екологічної комісії районної ради.

За результатом проведеної наради дійшли спільного висновку про врегулювання питання щодо подальшого розгляду судових справ.

Інформація надана відділом житлово-комунального господарства, екології та природних ресурсів Броварської районної державної адміністрації.

З новинами відділу житлово-комунального господарства, екології та природних ресурсів Броварської районної державної адміністрації можна ознайомитися тут