Модернізація сервісу перевірки посвідчення водія

Дата: 31.01.2022 11:04

Сервісні центри МВС активно радять перевіряти ресурси, де громадяни отримують інформацію, а головне – послуги.

Досі з’являються повідомлення, що українці купують підроблені посвідчення водія у шахраїв. Виявляє ці підробки поліція під час перевірки на дорозі або ж горе-покупці самі звертаються за верифікацією документа, адже він не відображається в Дії.

Сервісні центри МВС не забарилися і модернізували онлайн-сервіс перевірки посвідчення водія.

Відтепер пошук документа здійснюється не лише за його серією та номером, а й за прізвищем водія. За результатом перевірки ви бачите крім даних посвідчення водія, ще й  перші та останні літери прізвища, імені та по батькові власника документа. Ця новація дозволяє персоналізувати запит. Проте,  залишає конфіденційну інформацію закритою.

Зауважимо: якщо будь-який з критеріїв введений невірно, система повідомить, що «Інформацію не знайдено».

Сподіваємося, що це стримає громадян від необдуманих «покупок».

Не довіряйте сумнівним джерелам, фейковим Facebook-сторінкам з фото та логотипами сервісних центрів МВС. Державний сервіс завжди має домен «gov.ua» або синю галочку — знак верифікації акаунта, який підтверджує, що сторінка є офіційною.

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за номером: (044) 290 19 88 або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС. Дізнатися новини сервісних центрів MBC – на сайті Головного сервісного центру МВС.

Інформацію від Міністерства внутрішніх справ України читайте тут