Тероборона — один з найпріоритетніших напрямків сьогодення для Броварського району!

Дата: 03.02.2022 14:18
Кількість переглядів: 2933

Терміново направити всі зусилля району та затвердити програми по територіальній обороні громадам для облаштування приміщення головного Штабу району — під таким гаслом відбулася робоча зустріч у Баришівській громаді керівництва району та батальйону територіальної оборони.

2 лютого 2022 року відбулося представлення особовому складу місця базування Штабу 136 окремого батальйону ТрО Броварського району. Розташований він у Баришівській громаді.

У робочій зустрічі взяли участь керівник району територіальної оборони — виконувач обов’язків голови Броварської райдержадміністрації Павло Проскочило, командир 136-го окремого батальйону ТрО майор Віктор Скороход та представники особового складу батальйону.

У першу чергу керівництво району наголосило, що на сьогодні на 14 позачерговій сесії Броварської районної ради затверджено Програму організації територіальної оборони в Броварському районі на 2021-2023 роки та подякувало Калинівській, Зазимській та Великодимерській територіальним громадам за те, що ті ухвалили відповідні програми та затвердили співфінансування ще в 2021 році.

Очільник району звернув увагу на важливості прийняття відповідних програм з територіальної оборони та співфінансування від громад, які ще їх не ухвалили.

За сприяння керівництва райдержадміністрації Штабу батальйону отримав у тимчасове користування оргтехніку та меблі.

Були обговорені важливі питання, спрямовані на функціонування батальйону. А саме: придбання засобів захисту, зв’язку, харчування, медичного та речового майна, спорядження, меблів, як для потреб Штабу, так і для користування особового складу під час військових навчальних зборів тощо.

У рамках робочої зустрічі учасники провели обстеження усіх приміщень будівлі, які стануть базою мобілізаційного розгортання та навчально-матеріальною базою для проведення занять.

Наразі ведуться роботи по облаштуванню приміщень для комфортних умов діяльності штатних працівників.

Також на території Штабу пройшло генеральне прибирання, у якому взяли участь активісти Броварського району з числа резервного складу батальйону.

Уже найближчої суботи, 5 лютого 2022 року, батальйон територіальної оборони Броварського району проведе чергове теоретичне заняття.

Збір учасників — о 9.00 год. у великій залі Броварської райдержадміністрації (вул. Гагаріна, 15, 4 поверх).

 

Тема занять:

1. Цілі, завдання, складові частини та правове регулювання діяльності системи територіальної оборони;

2. Підбір взуття та одягу, особливості використання в умовах бойових дій;

3. Засоби виживання в польових умовах. Організація відпочинку та ночівлі та харчування в умовах природного середовища;

4. Індивідуальне тактичне та захисне спорядження. Призначення, підбір, особливості його експлуатації;

5. Ознайомлення з деякими зразками сучасної стрілецької зброї.

Інформацію про територіальну оборону Броварського району читайте тут 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень