Щиро вітаємо!

Дата: 04.02.2022 07:47

Броварська районна державна адміністрація сердечно вітає колегу, чуйну людину, прекрасну жінку і фахівця — виконувача обов’язків керівника апарату, начальника відділу управління персоналом райдержадміністрації Олену Попову зі святом — Днем народження!

У будь-якому колективі завжди є керівник, який має представницькі та лідерські якості, на чиї плечі лягають кадрові, організаційні та безпосередньо виконавчі функції.

Чуйна, відкрита, розумна та турботлива — для колективу, Ви є і наставником для колег, і порадником. В міру сувора, але завжди справедлива.

У цей день, Олено Геннадіївно, прийміть щирі вітання з Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, людського щастя, душевного тепла, успіхів у здійсненні всіх задумів.

Хай Ваше життя завжди буде насичене радісними подіями, а його нові сторінки заповнюються яскравими враженнями!

Нехай Вас ніколи не залишають стійкість духу, оптимізм та успіх.

колектив Броварської райдержадміністрації