Як стати резервістом батальйону який відповідає за територіальну оборону Броварського району?

Дата: 07.02.2022 13:09

З початком дії закону «Про основи національного спротиву» у регіонах почали діяти Сили територіальної оборони.

Військовим формуванням, яке відповідає за територіальну оборону Броварщини є 136 окремий батальйон територіальної оборони Броварського району, який входить до 114-ї Бригади ТРО (Київська ообласть) і підпорядковується Командуванню Сил Територіальної Оборони.

Як потрапити до резервного складу батальйону:
1.  Зв’язатися з офіцером 136 окремого батальйону територіальної оборони, телефон +380633506055 та пройти співбесіду.
2.  За підсумками співбесіди, буде наданий список документів, необхідних для укладання контракту, які потрібно буде зібрати.
3.  Пройти Військову лікарську комісію в Броварському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.
4.  Потім підписується контракт, екземпляр якого має підписати командування територіальної оборони.

Який план роботи батальйону територіальної оборони на 2022 рік?
Оскільки 2022 рік — це рік формування нової структури ТРО, план роботи формуватиметься залежно від комплексу обставин та можливостей.

Передбачається базово: раз на місяць стрілецький день, раз на рік — двотижневі збори.
Теоретичні заняття можуть проходити і частіше, ніж раз на місяць.

Анонси теоретичних занять можна побачити на сайті Броварської райдержадміністрації в рубриці «Анонси подій» та «Територіальна оборона Броварського району», а також на сторінці «Броварський батальйон територіальної оборони» у мережі Facebook.

Інформацію про територіальну оборону Броварського району читайте тут