Батальйон територіальної оборони провів чергове теоретичне заняття для резервістів

Дата: 07.02.2022 14:56

У суботу 5 лютого 2022 року у великому залі Броварської райдержадміністрації відбулося чергове теоретичне заннятя з територіальної оборони.

Для резервного складу батальйону навчання провели інструктори з числа офіцерського складу 136 окремого батальйону територіальної оборони Броварського району.

Розпочався навчальний день з блоку юридично-правового аспекту системи територіальної оборони. Було проведене роз’яснення щодо цілей, завдань, складових частин та правового регулювання діяльності системи територіальної оборони. Зокрема, було чітко пояснено у чому головна юридична відмінність між добровольчими формуваннями та силами територіальної оборони.

Також значну увагу було приділено таким аспектам, як спорядження, підбір взуття, одягу та особливості використання їх в умовах бойових дій.

Окремо було проведено теоретичну лекцію щодо використання такого спорядження та обладнання як рюкзаки, спальники, рації, тактичне та захисне спорядження. А саме — як його правильно підбирати та експлуатувати.
Як і було заявлено у програмі навчання, велику увагу було приділено темі засобів виживання у польових умовах.

За відгуками резервістів, навчальний день виявився інформативним.

Інформацію про територіальну оборону Броварського району читайте тут