Індустріальні парки, технопарки та технополіси на Броварщині: керівництво району провело робочу зустріч

Дата: 08.02.2022 16:51

08 лютого 2022 року відбулася робоча зустріч виконувача обов'язків голови Броварської райдержадміністрації Павла Проскочила з керівниками компанії KSP STRATEGIES щодо можливості створення спеціальних зон господарювання (індустріальні парки, технопарки, технополіси, промпарки, екопарки, агропарки та ін.) та інфраструктурних проектів (сміттєпереробка, каналізація, водопостачання, енерго- і теплопостачання) на території Броварського району Київської області.

Ключовими тезами зустрічі стали:

— надходження до бюджету;

— робочі місця;

— зростання економіки регіону;

— поліпшення стану навколишного середовища.

Під час наради обговорені можливості адаптації проектів відповідно до потреб територіальних громад в районі. Відповідний процес уже стартував.

З новинами відділу житлово-комунального господарства, екології та природних ресурсів Броварської районної державної адміністрації можна ознайомитися тут