ДТЕК Київські регіональні електромережі коригує графік проведення планових робіт на електромережах в зимовий період

Дата: 10.02.2022 14:22
Кількість переглядів: 445

Фото без опису

Планові роботи на електромережах – це  роботи для оновлення електромереж і приєднання до мереж нових клієнтів.  Енергетики мають регулярно слідкувати за станом обладнання та проводити його обслуговування, для того, аби аварії були якомога рідшим явищем. 

Для того, аби виконувати безпечно будь-які роботи на електромережах, ДТЕК Київські регіональні електромережі має відключати напругу на них, а отже – тимчасово обмежувати подачу електроенергії клієнтам.

 

Взимку планові роботи компанія проводить:

? Для приєднаня до електромереж нових абонентів. Це є обов’язком оператора системи розподілу, в рамках законодавства

? Для покращення якості напруги, реагуючи на завки клієнтів

 

Для комфорту мешанців області, оновлювати мережі, будувати нові лінії та підстанції та проводити технічне обслуговування електрообладнання компанія буде з березня до грудня.  А в зимовий період з грудня по березень виконувати виключно термінові роботи за заявками споживачів  -  зі скарг щодо якості напруги чи з питань приєднань до мереж.

 

Для того, аби ви якомога менше проводили часу без світла:

? Графіки різних робіт складаються так, щоб виконати максимальну їх кількість на одному об’єкті за один раз. Наприклад, поєднувати усунення аварійних дефектів та приєднання нових клієнтів до однієї підстанції.

? Контролюється тривалість робіт – в зимовий період не більше 6 годин для робіт з технічного обслуговування та ремонтів, не більше 8-ми годин – при підключеннях нових клієнтів. Такі терміни визначені законодавством.

? Там, де  це можливо, соціально-важливі об’єкти  забезпечувати резервним джерелом живлення чи автономними дизель-генераторами.

 

Інформацію про планові та аварійні відключення можна перевірити 24/7 на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі в розділі "Немає електроенергії?" або в групі Viber «ДТЕК info КРЕМ».

Якщо ви не знайшли свою адресу – повідомити про відключення можна через мобільний додаток ДТЕК Київські регіональні електромережі «Мережі онлайн» (додаток доступний у AppStore та Google Play Market) ), чат-бот у Viber і Telegram або приватні повідомлення на сторінці ДТЕК Київські регіональні електромережі у Facebook.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень