Про службову нараду з питань організації та проведення заходів з територіальної оборони на території Броварського району

Дата: 15.02.2022 16:16

15 лютого 2022 року у Броварській райдержадміністрації пройшла нарада за участі керівництва Броварської райдержадміністрації, Броварської районної ради, голів та представників восьми територіальних громад, керівників силових структур Броварського району та командування 136 окремого батальйону, який відповідає за територіальну оборону Броварського району.

Порядок денний:

— Стан справ щодо облаштування пункту постійної дислокації та укомплектованості особового складу батальйону територіальної оборони Броварського району.

З даного питання виступили:

— виконувач обов’язків голови Броварської райдержадміністрації, керівник району територіальної оборони Броварського району Павло Проскочило;

— командир 136 окремого батальйону територіальної оборони Броварського району майор Віктор Скороход;

— голови та представники територіальних громад Броварського району;

— керівники силових структур Броварського району.

Обговорені питання:

— прискорення проведення робіт щодо облаштування пункту постійної дислокації батальйону;

— популяризації участі мешканців Броварщини у територіальній обороні;

Як наголосив Павло Проскочило, уже найближчим часом у Броварській районній державній адміністрації буде облаштований «Кабінет рекрутингу», де добровольці зможуть проходити співбесіду та після збору документів, а також проходження військово-медичної комісії в Броварському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, зможуть записатися до батальйону територіальної оборони Броварського району.

Присутні голови територіальних громад звернули увагу на такі важливі речі, як агітаційна робота та інформаційна кампанія — щодо набору добровольців до лав батальйону.

Головним інформаційним джерелом про територіальну оборону Броварського району визначено офіційний сайт Броварської райдержадміністрації, а також сторінки райдержадміністрації у соціальній мережі Facebook та батальйону територіальної оборони Броварського району «Броварський батальйон територіальної оборони"

За результатами засідання, Броварською райдержадміністрацією  надані відповідні доручення.

Інформацію про територіальну оборону Броварського району читайте тут