"Небесна Сотня" — переломний етап у новітній історії України!

Дата: 16.02.2022 11:52
Кількість переглядів: 679

 

Шановна громадо!

     Лютневі події 2014 року стали переломним етапом у новітній історії України та відродили надію на те, що мрія жити у вільній, демократичній, європейській державі стане реальністю. Революція Гідності змінила свідомість мільйонів людей, які постали проти несправедливості, диктатури, корупції, за свободу слова, свободу вибору, свободу протесту, за право на гідне життя.

     За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об’єднав десятки тисяч українців із різних областей, районів, які пліч-о-пліч боролися за єдність, незалежність та справедливість.       На Майдані не було бідних чи багатих, сильних чи слабких, як не було і немає Сходу чи Заходу… Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ. Їх об’єднала українська земля та бажання жити у вільній країні. Тоді вони не знали, що беззбройними вступають в один з перших боїв за незалежність.

     Так на Майдані з’явилась ще одна сотня – Небесна. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну – життя.

     Україна не раз піднімалася з колін, доводила ворогам свою нездоланність, щоб захистити свою державність. Тому сьогодні знову ми долаючи ворога, захищаємо свою незалежність на сході України. І віримо, що перемога буде за нами, бо ми боронимо свою землю, захищаємо майбутнє своїх дітей.

      Зараз ми живемо в уже іншій державі та прагнемо й надалі її розбудовувати – рівноправного члена великої європейської родини, яка пройшовши крізь полум’я воєн та інші лихоліття, вибрала шлях єднання, миру та демократії.   Щодня ми бачимо нових і нових героїв, які звіряють своє життя з подвигом Небесної Сотні. Однак, саме тепер ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки непростої історії, коли проливали кров патріоти. Це наш обов’язок перед майбутніми поколіннями, перед пам’яттю загиблих співвітчизників. Адже, хто не знає минулого, той не вартий майбутнього. І для нас є святим обов’язком гідно вшановувати Героїв.

      Тому сьогодні схиляємо голови в пам’ять про тих, хто віддав своє життя за європейське майбутнє України. Тих, хто пішов на свідому самопожертву заради європейського вибору.

      Герої не вмирають!   Слава Україні!

 

З повагою, 

Виконувач обов'язків голови

Броварської районної державної адміністрації          Павло ПРОСКОЧИЛО

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень