Навчання з територіальної оборони-2021: знешкодження «диверсійних груп» у Згурівській громаді

Дата: 29.09.2021 09:24
Кількість переглядів: 284

З бази розташування батальйону територіальної оборони склад відповідних рот було вранці піднято набагато раніше, ніж зазвичай. Військові отримали зброю та вирушили з пункту базування на місце тактичного завдання: «біля адміністративних будівель Згурівки з’явилися диверсійно-розвідувальні групи».

Як і під час навчань у Баришівці та Березані, у Згурівці учасники військово-тренувальних зборів пройшли цілий ряд тренувань та виконали низку бойових завдань.

Такі як: патрулювання вулицями, оборона адміністративних будівель селища, дії військових територіальної оборони у випадку появи підозрілих осіб, під час команди «граната».

При цьому інструктори «провокували» патрульних, називаючи або невірний пароль, або проносячи через зону патрулювання кульки, пакети та підозрілі предмети.

Завдання особового складу було належним чином відреагувати на поставлені завдання.

Також пройшло тренування за сценарієм: «диверсанти» та «провокатори» з’являються у натовпі серед звичайних мешканців громади — дії військових територіальної оборони в подібних ситуаціях.

Як і на блокпостах біля Броварів, тренування військових проходили у злагоджених діях з місцевими правоохоронними органами та місцевою медичною службою.

Інструктори та спостерігачі залишилися задоволені роботою військових та відзначили злагоджені їх дії.

Уже завтра практичні навчання пройдуть у «столиці» Броварського району — в місті Бровари та в межах Броварської територіальної громади.

Інформацію про територіальну оборону Броварського району читайте тут 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень