Про онлайн-нараду КОДА з питань територіальної оборони Київської області

Дата: 18.02.2022 14:09

Керівник Броварської райдержадміністрації Павло Проскочило спільно з командуванням батальйону територіальної оборони Броварського району, взяв участь в онлайн-нараді голів райдержадміністрації Київської області.

Робоча нарада пройшла за головування очільника Київської обласної державної адміністрації Олексія Кулеби. Головною темою наради стало питання Територіальної оборони Київської області.

Під час заходу були обговорені питання приміщень Штабів територіальної оборони усіх районів, також кадрового формування батальйонів територіальної оборони та створення кабінетів рекрутингу для набору резервістів.

Також учасники обговорили питання встановлення охоронно-пожежних сигналізацій в приміщеннях Штабів тероборони районів, які будуть виходити на місцеві відділи поліції.

Присутні домовилися активно комунікувати між собою з усіх нагальних питань територіальної оборони Київщини.

Інформацію про територіальну оборону Броварського району читайте тут