Броварщина вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні

Дата: 21.02.2022 13:38

З 18-20 лютого 2022 року у громадах Броварського району відбулися заходи до Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні — тих, чия самопожертва стала запорукою незламного українського духу.

Баришівська громада

У місцевому храмі Баришівки, в пам'ять за загиблими на Майдані, проведена поминальна панахида, покладені квіти до памятного знаку та запалені лампадки.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Березанська громада

Березанська громада вшанувала пам'ять Героїв мітингом-реквіємом „Герої-такі не вмирають. Вони будуть вічно живі“.

Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку „Вічна пам'ять Героям Небесної Сотні“.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Великодимерська громада

У приміщенні Великодимерської селищної ради, пам'ять про Героїв - Майданівців вшановували хвилиною мовчання. А також покладанням квітів до пам‘ятного знаку у селі Гоголів.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Згурівська громада

В пам’ять за загиблими під час Революції Гідності відбулася міжконфесійна панахида, яку здійснили Благочинний Згурівської громади ПЦУ митрофорний протоієрей Олег Селедуєв та Благочинний Згурівського благочиння УПЦ протоієрей Іоанн Антал.

Під час свого виступу Згурівський селищний голова Василь Цвик наголосив: «Ми маємо обєднатися та спільно працювати над тим, аби побороти виклики сьогодення та будувати країну, в якій комфортно жити. Справжні герої серед нас, і ніхто, крім нас, не захистить нашу землю, нашу державу та наші родини…».

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

У закладах загальної середньої освіти територіальних громад Броварського району також проходили різноманітні заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

У знак скорботи, школярі хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв. Проведено флешмоби «Янголи пам’яті», «Зав’яжи стрічку пам’яті», акції «Запали свічку», відео уроки, лінійки-реквієми, виховні години.

Березанська громада

Калинівська громада

Калитянська громада

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Наша єдність та  суспільна свідомість,  – найкраща дань пам’яті полеглих синів нашої держави.

Слава Україні!