ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ БРОВАРЩИНИ!

Дата: 24.02.2022 09:30

Броварська районна державна адміністрація закликає мешканців Броварського району!

Окрім агресора — одним з найнебезпечніших ворогів можуть стати паніка та метушня.

Закликаємо всіх — зберігати спокій, та найголовніше — слухати тільки офіційну та перевірену інформацію!

У час, коли почалися агресивні дії ворога та введений воєнний стан в країні, інформаційний простір насичений фейками та дезінформацією саме для сіяння паніки!

У разі евакуації — пам’ятайте: будьте рішучими. Розумійте, що, можливо, вам доведеться все кинути, яким би це майно дорогим не було.

Пам’ятайте, що ваше життя й життя близьких набагато дорожче. Матеріальні цінності повинні відійти на другий план, на першому – Ви та Ваші близькі.

Важливо. У жодному разі не надягайте камуфляж, якщо ви цивільна особа.

Зберігайте спокій!

Вірте офіційним джерелам!

Вірте у Збройні Сили України!

Перемога буде за нами!!!!

Слава Україні!

Міністерство внутрішніх справ