Сесія Броварської районної ради: на тероборону направлені додаткові кошти

Дата: 24.02.2022 13:13

Броварська районна рада провела засідання 18 позачергової сесії.

Головним питанням стали зміни Програми організації територіальної оборони в Броварському районі на 2021-2023 роки, згідно яких на територіальну оборону направлені додаткові кошти. Також до рішення Броварської районної ради щодо загального районного бюджету на 2022 рік внесені відповідні зміни.

Броварська районна рада при належному кворумі підтримала рішення одноголосно.

Під час сесії до мешканців та сил територіальної оборони звернулися голова району територіальної оборони, виконувач обов’язків голови Броварської райдержадміністрації Павло Проскочило та голова Броварської районної ради Сергій Гришко.

Павло Проскочило закликав громаду Броварщини зберігати спокій та не піддаватися паніці і дезінформації.

Штабом тероборони розгортаються пункти територіальної оборони в громадах, які будуть координувати дії на місцях.

Сергій Гришко звернувся до сил тероборони звернути особливу увагу на громадський порядок, можливі провокації та мародерство.

Слідкуйте за нашими новинами.

Інформацію про територіальну оборону Броварського району читайте тут