ЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА БРОВАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ!

Дата: 25.02.2022 15:54

Слава Україні! Слава Збройним Силам України!
Шановні земляки!

24 лютого 2022 року — довгий і тяжкий день. День, коли Росія атакувала Україну. День, коли всі українці прокинулися від вибухів на рідній землі.

Водночас, ми побачили, які сильні українські захисники, зокрема, і захисники нашої Броварщини.

Вічна пам'ять тим, хто віддав життя за Україну. Це 137 військових та цивільних, про яких Україна буде пам’ятати.

Здоров’я та швидкого одужання сотні пораненим.

Хочу запевнити Вас, що керівництво Броварського району працює в цілодобовому режимі. Наразі існує повна комунікація з головами територіальних громад Броварського району.
Йде активний набір у сили територіальної оборони. З метою захисту рідного краю, вступають до лав ТрО багато добровольців.
 Надаються та виконуються усі інструкції щодо контролю за ситуацією в районі.

Також хочу зазначити, що на заклики батальйону територіальної оборони відгукнулося дуже багато волонтерів, які активно допомагають силам ТрО.

Ми вдячні всім Вам.

Ми робимо усе, аби захистити нашу державу, нашу рідну Броварщину.

Сьогодні доля країни повністю залежить від нашої армії та сил усіх наших захисників.

Єднаймося! Разом ми сила!

Слава великому непереможному українському народу!

Слава Україні!

З вірою,