ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ БРОВАРЩИНИ!

Дата: 24.02.2022 09:28

Броварська районна державна адміністрація закликає мешканців Броварського району!

Окрім агресора — одним з найнебезпечніших ворогів можуть стати паніка та метушня.

Закликаємо всіх — зберігати спокій, та найголовніше — слухати тільки офіційну та перевірену інформацію!

У час, коли почалися агресивні дії ворога та введений воєнний стан в країні, інформаційний простір насичений фейками та дезінформацією саме для сіяння паніки!

У разі евакуації — пам’ятайте: будьте рішучими. Розумійте, що, можливо, вам доведеться все кинути, яким би це майно дорогим не було.

Пам’ятайте, що ваше життя й життя близьких набагато дорожче. Матеріальні цінності повинні відійти на другий план, на першому – Ви та Ваші близькі.

Важливо. У жодному разі не надягайте камуфляж, якщо ви цивільна особа.

Зберігайте спокій!

Вірте офіційним джерелам!

Вірте у Збройні Сили України!

Перемога буде за нами!!!!

Слава Україні!

Міністерство внутрішніх справ

Служба безпеки України

Державна прикордонна служба України

Збройні сили України

Керівник району територіальної оборони, виконувач обов’язків голови Броварської районної державної адміністрації.

Інформацію про територіальну оборону та події, пов'язані з військовим станом Броварського району читайте тут