Увага: утворені обласні та районні військові адміністрації

Дата: 24.02.2022 18:02

Відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року  №68/2022 для здійснення керівництва у сфері забезпечення оборони, громадської безпеки і порядку, обласні державні адміністрації, зокрема, Київська, набувають статусу обласних військових адміністрацій.

У зв'язку з утворенням військових адміністрацій, обласні, Київська міська державні адміністрації та голови цих адміністрацій набувають статусу відповідних військових адміністрацій та начальників цих військових адміністрацій.

На базі існуючих районних державних адміністрацій утворюються відповідні районні військові адміністрації.

У зв'язку з утворенням районних військових адміністрацій відповідні районні державні адміністрації та голови таких адміністрацій набувають статусу відповідних районних військових адміністрацій та начальників таких військових адміністрацій.

Згідно з Указом, начальником Броварської районної військової адміністрації є керівник району територіальної оборони, виконувач обов’язків голови Броварської райдержадміністрації Павло Проскочило.