З Днем народження!

Дата: 08.03.2022 05:42

Колектив Броварської районної військової адміністрації сердечно вітає прекрасну жінку, колегу і фахівця, «вісника культури» — головного спеціаліста сектору культури, національностей та релігій райдержадміністрації Тетяну Тимошенко з Днем народження!

Людяність, порядність, вихованість, збереження традицій та цінностей, толерантність до релігій та національностей — все це несе в собі культура, вісником якої є і Ви на Броварщині, пані Тетяно.

Люди, зокрема, і Вашої професії роблять наш світ кращим, чистішим, добрішим, змушуючи душі людські співати, злітати до небес, і там парити.

Вашими стараннями життя стає привабливішим і різноманітнішим!

Бажаємо Вам, Тетяно Петрівно… У першу чергу, миру, спокою, любити і цінити кожну мить.

І завжди залишатися такою, якою Ви є. І з Вами обов’язково будуть і успіхи, і ідеї, і нестандартні рішення і нові висоти і невичерпне натхнення!

Зі святом Вас!

Божої милості і мирного неба над головою!

колектив Броварської районної військової райдержадміністрації.