Сердечно вітаємо!

Дата: 09.03.2022 06:29

Колектив Броварської районної військової адміністрації щиро вітає дорогу колегу, прекрасну жінку, чудову людину, «служителя Ескулапа» — головного спеціаліста сектору охорони здоров'я Броварської районної військової адміністрації Ренату Бащенко з Днем народження!

Ваше покликання і Ваша діяльність — надзвичайно благородні, хоч і неймовірно складні. Адже на Вас покладена комунікація з тими, хто бореться за життя і найцінніше, що в ньому є — здоров’я — медиками Броварщини.

Ось і зараз, у такий складний для всієї країни час, люди Вашої сфери борються за врятування життів — дістати ліки, медикаменти, надати консультації, щоб підтримати і поранених в боях, і тих, хто хворіє — в тилу.

У цей день, Ренато Ігоревно, дозвольте побажати Вам — щастя, тепла, світлого неба та миру. Здійснення всіх мрій.

Залишайтеся такою як Ви є — строгою, але справедливою, іноді жорсткою, але завжди чесною і відкритою, веселою і дотепною.

Хай буде з Вами Божа милість.

Родинного тепла Вам і справжнього жіночого щастя.

Зі святом!

колектив Броварської районної військової райдержадміністрації.