Про створення групи по взаємодії з громадами: напрямок — освіта

Дата: 26.03.2022 07:59

Станом на 25 березня 2022 року при Броварській районній військовій адміністрації створено робочу групу з метою взаємодії Броварської районної військової адміністрації з територіальними громадами Броварського району (напрямок – освіта).

У Згурівській селищній територіальній громаді, Зазимській сільський територіальній громаді, Броварській міській територіальних громадах здобувачі освіти навчаються дистанційно.

У Баришівській селищній територіальній громаді, Березанській міській територіальній громаді призупинено навчальний процес.

На території Великодимерської селищної територіальної громади навчальний процес в закладах освіти призупинений (канікули до 31.03.2022р).

В Калитянській селищній територіальній громаді у всіх закладах освіти продовжено канікули до 03.04.2022р.