У тилу їх невтомна праця не менш важлива!

Дата: 31.03.2022 11:00

Фото без описуВелике і вагоме значення мають дії не лише на фронті, на передовій, а й у тилу.

Величезні об’єми роботи по забезпеченню діяльності територіальної оборони, наших захисників здійснюються волонтерами, активістами, благодійними фондами.

Броварська районна військова адміністрація відзначила подяками «невтомних бджілок тилу».

Так, за активну громадську позицію, патріотизм, вагомий внесок у забезпечення розвитку волонтерського руху та активну участь у наданні гуманітарної допомоги соціально незахищеним верстам населення Броварського району і військовослужбовцям Збройних Сил України відзначено волонтерів Благодійного фонду «Від мрії до реальності»Олену Лахно, Анастасію Ставінчук, Ганну Хмуренко, Юлію Вінничук, Юлію Заярну, Дмитра Яхна та Лахна Євгена.

Також подякою Броварської райвійськадміністрації відзначений волонтер Ярослав Запорожець.

Окремо за організацію медичної та гуманітарної допомоги з Західної України та з-за кордону подяками Броварської районної військової адміністрації відзначені волонтери Тетяна Думенкова, Олена Стреляєва, Ганна Волошина та Тетяна Шевченко.

Фото без опису         Фото без опису

Безумовно, «невтомних бджілок тилу», які роблять свою роботу сумлінно, не шукаючи жалості до себе і задля спільної перемоги, набагато більше.

Спасибі Вам і низький уклін.

Перемога буде за нами!

Слава Україні!