Діти соціально незахищених категорій населення Броварського району евакуйовані до країн Європи

Дата: 02.04.2022 15:08

З початку військової агресії Росії проти України з Броварського району до країн Європи евакуйовано понад 500 дітей соціально незахищених категорій населення. А саме: дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей з уразливих груп населення, разом з законними представниками, людей з інвалідністю. Відбувається це Службами у справах дітей та сім'ї Броварської районної та Київської обласної військових адміністрацій.

Загалом евакуйовані діти з Калинівської, Великодимерської, Калитянської та Броварської територіальних громад.

Одними з перших евакуювали дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї, дитячий будинок «Надія», КОЦСПРД «Сезенків».

Наразі усі малюки знаходяться у безпечних місцях та забезпечені всім необхідним.

На новому місці дітки адаптуються та ходять до школи. Однак з нетерпінням чекають, коли можна буде повернутися додому в Україну!