ДО УВАГИ!!!

Дата: 03.04.2022 11:24

Дія спецперепустки Броварської районної державної адміністрації попереднього зразка (на малюнку вище), яка під час воєнного стану дозволяла цілодобове безперешкодне пересування в адміністративних межах Київської області, з правом використання транспортного засобу — ПРИПИНЯЄТЬСЯ.

Натомість, від 21.00 години 03 квітня 2022 року чинності набувають спецперепустки Броварської районної військової адміністрації НОВОГО ЗРАЗКА.

Звертаємо Вашу увагу на те, що нові спецперепустки є пронумерованими та мають бути затверджені підписом військового коменданта та печаткою військової комендатури Броварського району.

Отримати такі спецперепустки у Броварській військовій адміністрації зможуть представники служб та організацій, які забезпечують життєдіяльність Броварського району, за попередньою заявкою.