Робота Гуманітарного Штабу Броварської районної військової адміністрації триває

Дата: 11.04.2022 13:47

Ми продовжуємо свою роботу задля надання допомоги усім територіальним громадам району.

Для підтримки та надання постраждалим мешканцям Броварського району на прохання Гуманітарного Штабу відгукнулося багато фондів, благодійних та громадських організацій.

Броварська районна військова адміністрація висловлює подяку усім небайдужим, хто у цей, нелегкий для України час, підтримував територіальну оборону Броварського району та тих, хто найвідчутніше зазнав лиха від російської агресії.

Велику підтримку і допомогу надали наші закордонні друзі, зокрема, з Польщі - Mike та Krzysztof Кoza.

Ці чоловіки згуртували навколо себе таких відважних людей, як Micha Lisowski, Adrian Zelgа та Filip Kowalski. Вони і зараз працюють задля мирного населення Броварщини.

Завдяки цим та багатьом іншим небайдужим людям, мешканці Броварського району отримали засоби гігієни, дитяче харчування та медичні засоби, які є вкрай необхідними.

Головним завданням Гуманітарного Штабу є допомога мешканцям та нашим захисникам, які стоять на варті безпеки мирного населення.

МИ ПРАЦЮЄМО,  ДОПОМАГАЄМО І  МАЛЕНЬКИМИ КРОКАМИ ЙДЕМО ДО ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!