Гуманітарна допомога надійшла до Заворич Калитянської громади, які були під окупацією

Дата: 07.04.2022 14:52

Броварська районна військова адміністрація спільно з Гуманітарним Штабом продовжують надавати допомогу постраждалим Броварського району від окупації російських військ.

Фото без опису Фото без опису

Так, представники гуманітарного штабу разом з керівником сектору з питань охорони здоров'я Броварської районної військової адміністрації завітали до села Заворичі Калитянської територіальної громади.

Фото без опису Фото без опису

Гуманітарна допомога, а саме — ліки, дитяче харчування, предмети гігієни тощо буде на місці видано місцевим мешканцям.

Гуманітарний штаб висловлює подяку усім, хто допоміг доставити вантаж до місця призначення та розвантажити його.

Все буде Україна!

Інформацію про роботу ГУМАНІТАРНОГО ШТАБУ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ при Броварській районній військовій адміністрації читайте тут