Баришівська та Згурівська громади провели в останню путь своїх героїв

Дата: 08.04.2022 20:16

Герої не вмирають…

На Броварщині попрощалися з героями з Баришівської та Згурівської громад, які загинули, захищаючи рідний край від російської загарбницької орди.

08 квітня 2022 року Згурівська громада прощалася із земляком, жителем Середівки Вадимом Овчаренком, молодшим сержантом роти охорони 3 відділу Броварського РТЦК СП.

У центрі селища мешканці Згурівщини зустріли Героя живим коридором, стоячи на колінах.

Начальник 3 відділу Броварського РТЦК СП підполковник Володимир Міненко запевнив, що подвиг земляка не буде марним та навіки залишиться у серцях всіх.

Хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять, відвагу і самовідданість, стійкість та героїчний подвиг Вадима Овчаренка, всіх воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань та мирних жителів, загиблих у війні росії проти українського народу.

Літургію за загиблим провели протоієреї отці Іоанн, Леонід, Костянтин, щиро молячись за вічний спокій нашого захисника!

Як символ вдячності громади, всіх українців за те, що народила і виховала сина — мужнього воїна честі, справедливості і добра, справжнього патріота рідної землі, військовий комісар вручив матері загиблого синьо-жовтий стяг, Державний прапор України.

Поховання і останні прощання з Вадимом відбулися на кладовищі в його рідному селі Середівці.

Цього ж дня зі своїм героєм Віталієм Осінським попрощалася і Баришівська громада.

Ще 13 березня 2022 року дружина Антоніна почала розшуки свого чоловіка Віталія, який зник на цій війні. І ось за жетоном та хрестиком впізнали свого рідного, який 12 березня 2022 року загинув в жорстокому бою в селі Мощун, що на Київщині.

Всі Лукаші живим коридором на колінах зустрічали справжнього сина України!

Вічна слава Вам, мужні Герої! Пам’ять про Вас назавжди залишиться в наших серцях!