Зверніть увагу: що необхідно для обстеження приватних житлових будівель на наявність вибухонебезпечних предметів!

Дата: 14.04.2022 11:09

Броварське районне управління ДСНС України в Київській області повідомляє:

Шановні жителі Броварського району!

Звертаємо Вашу увагу на велику мінну небезпеку звільнених від окупантів територій!

Повідомляємо Вас, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, необхідно залишити заявку за номером 101, де вказати точну адресу та контактний номер телефону. Якщо вибухонебезпечний предмет знаходиться в полі чи на дорозі, додатково позначити небезпечне місце та залишити за можливості геолокацію.

У разі необхідності проведення обстеження приватних житлових будівель на наявність вибухонебезпечних предметів, Вам необхідно спочатку повідомити про це органи місцевого самоврядування та представників територіальної оборони для проведення спільного обстеження та зателефонувати на номер 101, 102.

З метою якнайшвидшого реагування на процес обстеження будівель, пропонуємо централізовано (через старосту чи представників органів місцевого самоврядування) оформити узагальнену заявку (з переліком адрес по кожній вулиці) на конкретний населений пункт та залишити її за номером 101, 102.

Будьте пильні та бережіть себе!