На злочини окупаційних військ РФ в Донецькій та Луганській областях можна поскаржитися

Дата: 14.04.2022 15:51

Головним управлінням СБ України в Донецькій та Луганській областях  в рамках досудових розслідувань кримінальних проваджень щодо злочинної діяльності російських окупаційних військ рф та контрольованих ними терористичних організацій т.зв. «л/днр» здійснюється пошук потерпілих та свідків з числа мешканців Донецької та Луганської областей.

Шановні мешканці Донецької та Луганської областей!

Якщо Ви чи Ваші близькі стали свідками (потерпілими) від злочинної діяльності російських окупаційних військ російської федерації або  підконтрольних їм терористичних організацій «л/днр» та бажаєте надати свідчення з приводу вказаних обставин просимо Вас звертатись через можливості мессенджерів «WhatsApp», «Viber», « Telegram» та «Signal»

• По Донецькій області за номером +38 066-846-83-31;
  • По Луганській області за номером +38 066-846-81-54.